Team

Dr. Jan Piasecki
Prosjektleder
Email: jan.piasecki@uj.edu.pl
Mer informasjon her.

Paweł Gwiaździński
Stipendiat
Email: pawel.gwiazdzinski@doctoral.uj.edu.pl 
Mer informasjon: Researchgate, c-lab.
 

Agnieszka Lempart
Prosjektets administrative leder 
Email: agnieszka.lempart@uj.edu.pl

 

Prof. Jonas R. Kunst
Forskningsgruppeleder 
Email: j.r.kunst@psykologi.uio.no
Mer informasjon her.

Aleksander Gundersen
Stipendiat
Email: aleksander.gundersen@psykologi.uio.no

Prof. Mikołaj Morzy
Forskningsgruppeleder 
Email: mikolaj.morzy@put.poznan.pl 
Mer informasjon : Linkedin

Izabela Krysińska
Stipendiat
Email: izabela.krysinska@doctorate.put.poznan.pl
Tomi Wójtowicz
Stipendiat
Email: tomi.wojtowicz@doctorate.put.poznan.pl

Agata “Oleynova” Olejniuk
Senior teknisk offiser
Email: agata.olejniuk@put.poznan.pl
Mer informasjon: Linkedin

Dr. hab. Rafał Ryguła
Forskningsgruppeleder 
Email: rygula@gmail.com
Mer informasjon her.

Michał Piksa
Stipendiat
Email: piksa@if-pan.krakow.pl
Mer informasjon: Orcid, Researchgate, Linkedin

 

Wielkość fontu
Kontrast